OFERTA PRACY
Nazwa stanowiska: Operator mikroskopu sił atomowych
Sposób wynagradzania (wynagrodzenie w ramach umowy o pracę/stypendium): Umowa o pracę (tylko część etatu)
Liczba ofert pracy: 1
Kwota wynagrodzenia do 2500 PLN/ miesiąc (wynagrodzenie wraz z kosztami pracy)
Data rozpoczęcia pracy: marzec 2022
Okres zatrudnienia: max. 6 miesięcy, Instytucja Wydział Fizyki, PW
Kierownik/kierowniczka projektu: Prof. dr hab. inż. Mariusz Zdrojek
Tytuł projektu: Thermoplastic nanocomposites for efficient screening of microwave electromagnetic radiation.
Projekt jest realizowany w ramach programu TEAM -TECH Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

Zadania w ramach pracy:
1. Wykonanie pomiarów próbek grafenu techniką AFM

Oczekiwania wobec kandydatów:

1. Znajomość obsługi mikroskopu sił atomowych

Wymagania zgłoszenia:
CV lub bezpośrednia rozmowa kwalifikacyjna

Kontakt: mariusz.zdrojek@pw.edu.pl; tel. +48 234 7170

Termin przyjmowania zgłoszeń: 03.03.2022

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późń. zm.)”